Baskın

Baskın

Kiralama Bedeli: 6,00 ₺

7 var  


Sırala

Türk Korku Sinemasında Baskın Var!

Son 10 yıldır aynı konuların yaratıcılıktan uzak türevlerine saplanıp kalmış olan Türk korku sinemasına yeni bir soluk getirdiği için Evrenol'a teşekkürler. Baskın, türün takipçileri için en az uluslararası örnekleri kadar görsel - işitsel olgunlukta. 2000 sonrası Fransız korku filmlerini izleyip beğenenler kesinlikle kaçırmasın. Umarım, yönetmen kısa film konusundaki üretkenliğini uzun metraj alanında da devam ettirir, merakla bekliyoruz!

Koray Benli tarafından 03 Mart 2016 01:05 tarihinde yapıldı | Permalink

15 arasından 11 kişi bu görüşe katılıyor

Türk Korku Sinemasında Devrim !!

Söze şöyle başlayayım... Can Evrenol ilk uzun metraj filmi ''Baskın'' ile Türk Korku sinemasında devrim yapmıştır. Ki Evrenol 'un Kısa filmleri de şaheser sayılacak biçimde güzeldir kendi adıma konusuyorum. Baskın'da Carpenter sinemasından esintıler ve Fulci sinemasına bir saygı duruşu söz konusu. Gore Sinemasını bizimle buluşturan Can Evrenol ' a saygılar ve sevgiler. Bizim toplumumuza ileride de böyle filmler izletmesi dileğiyle :)

Reha Özdemir tarafından 28 Mart 2016 14:57 tarihinde yapıldı | Permalink

2 arasından 0 kişi bu görüşe katılıyor

Gayet başarılı

Korku sineması ile oldukça ilgili biri olarak filmi kiralayıp izledim .zaten merakla çıkmasını beklediğim bir filmdi ve farklı bir senaryo ve kurgunun olduğunu anlamam çok uzun sürmedi. Ben beğendim öneririm en azından korkutucu ögenin cin olmadığı bir yerli korku filmi. Cenk Evrenol ve ekibine teşekkürlerimi sunar başarılar dilerim.

Gökhan Mersinlioğlu tarafından 08 Mart 2016 00:18 tarihinde yapıldı | Permalink

3 arasından 1 kişi bu görüşe katılıyor

güzel

sahneler harikaydı. fakat bu kadar soru işareti olması beni rahatsız etti.

anonymous tarafından 25 Mart 2016 02:18 tarihinde yapıldı | Permalink

0 kişi bu görüşe katılıyor

LAA, "Later, th

LAA, "Later, the White House revealed the player who hit Obama to be Rey Decerega, director of programs for the Congressional Hispanic Caucus InusOttte."LiL. No comment.1:40 AM___LOL. How symbolic! This symbolized what happens to black folks who spend their lives helping other people except themselves. After all Obama has done for Hispanics, he gets a fat lip for it. LAA, please tell me he is NOT Mexican.

Namari tarafından 21 Temmuz 2016 21:13 tarihinde yapıldı | Permalink

0 kişi bu görüşe katılıyor

Mr.

1

anonymous tarafından 31 Ağustos 2017 20:58 tarihinde yapıldı | Permalink

Görüşün beğenisi yok